23.7 C
Athens
September 19, 2020
ΠΟΛΙΤΙΚΗ

ΚΥΣΕΑ: Ο αρχηγός ΓΕΕΘΑ με στολή παραλλαγής στο Μαξίμου

ΚΥΣΕΑ:-Ο-αρχηγός-ΓΕΕΘΑ-με-στολή-παραλλαγής-στο-Μαξίμου

Algerian

10/08/2020, 15:11

Σιγά την είδηση ότι στρατιωτικος φοράει παραλλαγή. Ιδίως δε ο Φλώρος που είναι μαχιμότατος. Όσο για κάτι μπουχέσες που φοβούνται τους Τούρκους, σκεφτείτε μόνο ότι οι τουρκοι παντού πολεμούν μέσω αντιπροσώπων, πχ Συρια, Λιβύη και διαχρονικά αν φοβούνται ένα έθνος αυτό ειναι το ελληνικό.

Εξαιρετος

10/08/2020, 15:09

Μια εξαιρετη επιλογη του Κυριακου ο Κος Φλωρος. Ενας μαχιμος ανωτατος αξιωματικος, των ειδικων δυναμεων, σκληραγωγημενος, ετοιμος για ο,τι χρειαστει ! Η δουλεια του ειναι να ειναι μαχιμος, και οχι γραβατακιας στο γραφειο…

Ναί αλλά

10/08/2020, 15:08

η μάσκα δέν είναι παραλλαγής, πού σημαίνει ότι τά ‘χουν βρεί μέ τούς Τούρκους. Οί προδότες. Μόνο ο Κοτζιάς ήταν πατριώτης. Νά παραιτηθεί όλη η κυβέρνηση τών α(χ)ρίστων. -Συριζαύγουλο σέ παράκρουση- Ούγκ.

ΕΛΛΗΝΑΣ

10/08/2020, 15:04

Και αν πρέπει να πεθάνουμε για την Ελλάδα, θεία είναι η δάφνη, μια φορά κανείς πεθαίνει.. (καταλάβατε προδότες και λοιποί προσκυνημένοι ; ) Γιατί δεν πάτε από τώρα να γίνεται γιουσουφάκια στην αυλή του αλί πασά ερντογάν ; Nα στείλετε και τις κόρες σας και τις γυναίκες σας στο χαρέμι του…

Αλλαγη ατζεντας τωρα μετα την Ευβοια ευχαριστουμε κουμπαρε καρντασι .ΜΜΕ τοσα λεφτα πηρατε κοψτε την Ευβοια τωρα α και Φλωρε βαλε και παραλλαγη. Ωραια αλλαξαμε ατζεντα

Oρεστης

10/08/2020, 14:56

H γραφικοτητα σε ολο της το μεγαλειο.Μονο ο Καμενος λειπει

Ορέστη φελέ

10/08/2020, 15:11

Ο Φλώρος έχει περάσει κ σχολή στα Ο.Υ.Κ κ έχει κάθε δικαίωμα να τη φοράει την στολή!!

artemios

10/08/2020, 14:52

Να γελάσουμε τώρα η μετά την πρώτη ντουφεκιά, που να πάμε ωρε? σκέψου στον πρώτο βομβαρδισμό να κλάψουμε 50 -100 νεκρούς, τι έχει να γίνει, και την Πελοπόννησο θα τους δώσουμε, δεν έχουμε μαντίλι να κλάψουμε οχι να πάμε και σε πόλεμο οι Τούρκοι και να χάσουν 5-10 χιλιάδες στρατιώτες συνηθισμένοι είναι, εμείς?

Αρτέμιε

10/08/2020, 15:10

Εσύ μη σκας χρυσό μου. Το πρώτο αεροπλάνο για Ολλανδία να πάρεις εκεί που επιτρέπεται και ο γάμος μεταξύ των ομοφυλοφίλων. Μια χαρά θα φτιάξεις τη ζωή σου “λεβεντη” μου!

Πρώην μ.π.υ. ΓΕΕΘΑ

10/08/2020, 14:52

Τον έχω γνωρίσει σαν αξιωματικό . Μπορώ να πω σχεδόν με βεβαιότητα ότι μου εμπνέει απόλυτη εμπιστοσύνη.

ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΑΦΟΥ ΣΑΣ ΔΩΣΕΙ ΤΗ ΓΡΑΜΜΗ Η ΠΡΕΣΒΕΙΑ

Γειά σου Στρατηγέ παλικάρι..Μαζί σου!!

Φόρτωση περισσότερων σχολίων