11.1 C
Athens
February 28, 2021
ΠΟΛΙΤΙΚΗ

Δημήτρης Τσιόδρας στο twitter: «Αρκετά με τη λάσπη, ο Λιγνάδης δεν ήταν φίλος του πρωθυπουργού!»

Δημήτρης-Τσιόδρας-στο-twitter:-«Αρκετά-με-τη-λάσπη,-ο-Λιγνάδης-δεν-ήταν-φίλος-του-πρωθυπουργού!»

Γιώργος

22/02/2021, 14:58

Αρκετά!!! Σκασμός!!!! Ο κύριος Λιγνάδης εκτός από εξαίσιος ηθοποιός και σκηνοθέτης είναι ένας άνθρωπος με ευαισθησίες.Ας μην τον κατηγορούμε χωρίς αποδείξεις άδικα.Απλα περνάει τα όρια όταν ερωτεύεται είναι άνθρωπος και έχει αδυναμίες.Επισης δεν καταλαβαίνω γιατί η Κυρία Μενδώνη και ο πρωθυπουργός μας θα πρέπει να δώσουν εξηγήσεις και να ζητήσουν συγγνώμη.Θα αποδειχθεί η αθωότητα του κυρίου Λιγνάδη και τότε να δω όλοι εσείς οι δικαστές του πληκτρολογίου που θα κρύφτηκε κάτω από πέτρες, το χώμα που;;; Ας σταματήσει η ανθρωποφαγία προς αυτόν τον εξαίσιο ηθοποιό και σκηνοθέτη που ακόμη και σήμερα θυμαμαι την παράσταση που είχε δώσει το περασμένο καλοκαίρι στην Επίδαυρο στο έργο Πέρσες όπου είχα ανατριχιάσει και εκστασιαστεί από την ερμηνεία του.Σας παρακαλώ σταματήστε.

Υπάρχει βίντεο που του απευθύνεται στον ενικό

22/02/2021, 14:57

Και αμέτρητα βίντεο που σε άτομα που δεν γνωρίζει απευθύνεται στον ενικό. Δεν πείθετε κανέναν.

ΛΕΧΡΙΤΕΣ

22/02/2021, 14:50

ΒΑΞΕΒΑΝΗΣ – ΤΣΙΠΡΑΣ το ίδιο ακριβώς.
Δεν πρόκειται να πάρουν ούτε μια ψήφο παρά πάνω.

Τότε γιατι ο πρωθυπουργός αναίρεσε την προκήρυξη για την θέση και την ανέθεσε απευθείας στον Λιγναδη?

Η ΜΠΟΧΑ

22/02/2021, 14:42

Κ.ΤΣΙΟΔΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΘΗΤΙΚΑ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΗΜΟΥΝ ΗΓΕΤΙΚΟ ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΣΤΙΣ ΜΑΘΗΤΙΚΕΣ Κ ΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΠΑΡΑΤΑΞΕΙΣ ΤΗΣ ΔΑΠ-ΝΔΦΚ , ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΜΕ ΚΑΛΕΣΕ Ο Κ.ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΝΑ ΜΕ ΔΙΟΡΙΣΕΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΘΕΣΟΥΛΑ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΤΙ ΔΙΑΦΕΡΩ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΛΙΓΝΑΔΗ ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΩ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΕΩΣ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΚΕΣ ΤΟΥ ΠΡΑΞΕΙΣ ,ΕΙΜΑΙ ΑΣΠΙΛΟΣ ΑΜΟΛΥΝΤΟΣ Κ ΠΑΡΑΜΕΝΩ ΣΤΟΝ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΤΟΜΕΑ Κ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΑΡΟΣ ΔΕΝ ΜΕ ΚΑΛΕΣΕ ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΩ ΜΕ ΤΗΝ ΒΡΩΜΑ ΤΟΥ ΜΑΞΙΜΟΥ

Χρόνια πολλά! Γιόρταζες χθες όπως όλοι οι ψεύτες και υποκριτές… Έλα τώρα πες την αλήθεια … Ουδέποτε ανήκες στη ΔΑΠ-ΝΔΦΚ… Ήσουν ανέκαθεν μέλος της ΣΥΡΙΖΟΤΣΙΠΡΙΑΚΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ!

kostasv

22/02/2021, 14:41

Να δικαιολογήσει το μισθό του κι αυτός

Δεν είναι απαραίτητο να υπήρξε προσωπικός φίλος του πρωθυπουργού.

22/02/2021, 14:31

Η κομματική του ταυτότητα ποια είναι ? Από ποιους προτάθηκε για αυτή την εξαιρετικά σημαντική για το θέατρο θέση ? Τι είδους διασυνδέσεις και γνωριμίες είχε με κομματικά στελέχη ?

άθεος δήλωνε

22/02/2021, 14:42

και αριστερός. σε κάλυψα τρολακι?

;;;;;;;

22/02/2021, 14:31

Κούρασαν οι ανωμαλίες των ηθοποιών !! Ο λόγος στην δικαιοσύνη !!!!! Εαν ο χαικαλης εαν λέωτόν καλέσει ο εισαγγελέας να δούμε Τσίπρα που θα κρυφτείς !!!!!!!!!!! Λέω εάν!!!!! Γιατί δεν ήξερες;;;;;που τον έκανες υπουργό ;;; ;;;;;;;

Σωτηρης