13.5 C
Athens
January 24, 2021
ΠΟΛΙΤΙΚΗ

Μητσοτάκης για την επέτειο εκλογής του στην ηγεσία της ΝΔ: «Ανανέωση, διεύρυνση, μεταρρυθμίσεις έγιναν πραγματικότητα»

Μητσοτάκης-για-την-επέτειο-εκλογής-του-στην-ηγεσία-της-ΝΔ:-«Ανανέωση,-διεύρυνση,-μεταρρυθμίσεις-έγιναν-πραγματικότητα»

Παναγης

10/01/2021, 15:13

Κυριακο ναι καναμε τεραστιο αγωνα να σε βγαλουμε…αλλα μπασταρδεψες τη ΝΔ.την εκανες οικολογικο κεντρο…να τη χαιρεσαι…μαε ξεχασες και μαε τιμωρισες…εκλεισες το κυνηγι που παω μονος μου στο βουνο και ανοιγεις τα νηπιαγωγεια καο ρισκαρεις τις ζωες των παιδιων και τις δικες μας..ανοιγεις νυχουδες και μαλουδες και κλεινεις ολους τους αλλους..εχει βαλει τη μεικτη Ελλαδας ….πλακα κανω…το χαρδαλια τη κεραμεως το πετσα και τον αδωνη και λενε οτι τους κατεβει και κανουν οτι τους ερθει….μαλλον κομμα Λεβεντη εκανες το κομμα…δε πειραζει…οταν μας ξανα ζητησεις τη βοηθεια σου ξερεις τι θα παρεις….καλη σου νυχτα

Μπράβο Κυριακο

10/01/2021, 14:36

Πραγματικά άλλαξες την Ελλαδα.
Το είπες και το εκανες : “τίποτε δεν θα ειναι το ιδιο”
Συνέχισε

Μικρή σημασία έχουν όλα αυτά που λέει

10/01/2021, 14:33

Την προηγούμενη εβδομάδα, σε πολυτελές προάστιο της Θεσσαλονίκης, έσπασαν περίπου 20 αυτοκίνητα σε χώρο στάθμευσης. Ήταν κάτοικοι που πήγαν για περπάτημα στο βουνό και όταν γύρισαν βρήκαν τα αυτοκίνητα τους με 1000 ευρώ ζημιά το καθένα. Καθημερινό φαινόμενο στην Θεσσαλονίκη, όπως και οι ληστείες. Όσες επενδύσεις και να φέρει ο Μητσοτάκης με την εγκληματικότητα που βιώνουμε, το μαύρο θα το φάει. Αν νομίζει ότι η προτεραιότητα του λαού είναι να εκδίδει πιστοποιητικά από το σπίτι μου και να φοβάται να βγει για μία βόλτα γιατί θα του κλέψουν το σπίτι ή θα του σπάσουν το αυτοκίνητο, θα γ’ίνουν εκλογές και θα αναρωτιέται γιατί έχασε.

Έτσι ετςι

10/01/2021, 14:31

Μεταρρυθμίσεις που εγιναν πραγματικότητα.
Χρεος στο +άπειρο
υφεση που θα διαρκέσει 15 χρονιάς
20 δις έλλειμμα και βάλε
τραπεζες στο ζήτα
Ελληνοτουρκικά άστο καλλιτερα
Παιδεία ζωη σε μας

Βγηκαν τα τρολ να γραψουν

10/01/2021, 14:14

την παπατζα για τον προδοτη του Αιγαιου. Οσα λεφτα και να πεσουν η φυλακη ειναι κοντα. Κριμα Ελλαδα

Έχεις διαλύσει την “Δεξιά” Παράταξη……τώρα δεν μιλάει κάνεις……μετά όμως από την πρώτη ήττα…..θα έχει πολύ γέλιο Κούλη….
Εκανες την ΝΔ εναν ΜΠΛΕ ΣΥΡΙΖΑ με πολύ ΠΑΣΟΚ και ΡΗΓΑ ΦΕΡΡΑΙΟ-Β Πανελλαδική !!!!!!

Να διώξει…

10/01/2021, 14:12

Και τους ακροδεξιούς από το κόμμα και θα είναι πρωθυπουργός για πολλά χρόνια ακόμα. Ήρθε κι η στιγμή που θα ψηφίσω ΝΔ για πρώτη φορά στη ζωή μου.

Bravo Koulis!

10/01/2021, 13:47

Μην ξεχάσεις να τα βάλεις στο βιογραφικό σου σε λίγο που θα ψάχνεις για δουλειά.

Μην ανησυχείς. Θα πάει στον ίδιο εργοδότη που πήγε ο Τσίπρας.

έντονη νοθεία σε εκείνες τις εκλογές

elenius

10/01/2021, 13:42

Oσα εγκώμια κι αν του πλέξετε, δεν τον βλέπω να ξαναβγαίνει. Για μένα η φράση του “θα πατάξουμε τον νατιβισμό”, μου αρκεί για να μην τον ξαναψηφίσω. Χώρια που διέλυσε τη χώρα με τα υπερβολικά lockdowns που έχει επιβάλλει, καταστρέφοντας την οικονομία της χώρας.

Φόρτωση περισσότερων σχολίων